M&N Hakkında

Yönetim Kurulu

Mustafa Öztürk
A. MUSTAFA ÖZTÜRK
(İnşaat Müh.)

 

1988 yılında Yıldız Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fak.İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu.Koç Holding bünyesindeki Tekiz A.Ş. ‘de 6 yıl süre ile Şark Sigorta    Gen.Md.Binası,Galeria AVM,TGRT, Hürriyet Gazetesi,Sarkuysan Bakır işletm.Gen.Md. binası vb.şantiyelerinin Şantiye Sorumluluklarını yaptı.1993 yılında kurduğu şirketi ile Sandviç panel çatı çephe kaplamaları ve Bina iç giydirme sistemleri ( tavan,duvar ve zemin kaplamaları) alanlarında BJK plaza, Kale Maden, Kalebodur arge binası, Çanakkele Çimento, Servier ilaç ,YKB şubeleri vb , işleri yaptı.

1996 yılından itibaren Şirketin ünvan ve ortaklık yapısı değişerek M&N Mimarlık A.Ş.nin Yönetim Kurulu başkanı ve Gen .Md. olarak Türkiye'de İnce işler konusunda uzman çalışmalarla bilinen bir taahhüt ve proje şirketi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.  2001’den itibaren Kurumsal alt yapı çalışmalarına başlayarak ,Vizyon ve misyon çalışmaları konusunda ciddi çalışmalar yapmıştır.

Kandilli Rotary Kulub üyesi olarak sosyal sorumluluk projelerinde görev aldı.Kandilli Rotary 100.yıl Kulüp başkanlığı yaptı.

Bugün inşaat  ve otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren 2 şirkette yönetim kurulu başkanlığında 50 ye yakın idari ve teknik personelle ve 200 e yakın çözüm ortağı ile çalışmalara hızla devam etmektedir.

2007 yılında itibaren konut inşaatları sektöründe de çalışmalar yapmaktadır.

   
   
   
   
   
   
   

Nursema Öztürk
NURSEMA ÖZDİNER ÖZTÜRK
(Yüksek İçmimar)

  Marmara Üni.Güzel San.Fak. ve Mimar Sinan Üni. End.Tas. ve İçmimarlık böl. lisans ve yüksek lisans yaptı. 1996’da Seattle Üniversitesine devam etti ve Paris’ te bir dönem staj yaptı.1993‘te ofis mobilyaları üretim tesisi kurdu.1996 ‘da M&N Mimarlık A.Ş.de kurucu ortak olarak Ticari mekan ağırlıklı Proje -Tasarım ve Uygulama alanında kurumsal boyutta çalışmalar yaptı ve halen bu çalışmalara devam etmektedir. 2000 yılında ofis tasarımları için “monofis” markasını, 2003 yılında “nursemaöztürkdesign” markasını oluşturdu.
2002’dan itibaren Beykent ve Maltepe Üniversitelerinde Mobilya ve İçmimari Tasarım dersleri vermektedir. IF Product Design 2008 tasarım yarışmasında “Loni” adlı taburesi ile finale kaldı.Sürekli yayınlarda , TV’de mesleki programlarda ve basında yazı ve röportajları yayınlanmaktadır.
Alman içmimarlar Birliği ( BDIA ) Türkiye temsilciliği görevi ile üniversiteler arası tasarım alanında Workshop, konferans ve sergiler düzenlemekte, Tasarım ve İçmimari konularında faaliyetlerini yürütmektedir.