M&N Hakkında

Haberler

 • "Tasarım ve İstanbul 2010 Sürdürülebilirlik konulu " Belgesel Gala Almanya'da gerçekleşiyor. - 24 Kasım 2010

  M&N Mimarlık Sponsorluğunda, Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve BDIA Alman-Türk İçmimarlar birliği Türkiye temsilcisi olan; Nursema Öztürkün'de katılımıyla "TASARIM VE İSTANBUL 2010 YILINDA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK"konulu belgesel galası 26 Kasım'da Almanya Sttutgart'da gerçekleşek.

   

   Devamı >

 • Csa Dragos Express Mağazası bugün açıldı. Csa Dragos Express Mağazası bugün açıldı. - 14 Ekim 2010

  Anahtar teslim yüklenicisi olduğumuz CarrefourSa Expres Dragos Süpermarket Mağazası, inşaat, elektrik ve mekanik tesisat işleri zamanında tamamlanarak, mağaza açılışı bugün yapılmıştır.
   

   Devamı >

 • Ersa Ofis Mobilyaları Fulya Showroom Ofis İnşaatı Geçici Kabulü Ersa Ofis Mobilyaları Fulya Showroom Ofis İnşaatı Geçici Kabulü - 14 Ekim 2010

  Ersa Ofis Mobilyaları Fulya Showroom Ofis İnşaat Geçici Kabulü bugün yapılmıştır.

   Devamı >

 • Ersa Ofis Mobilyaları Fulya Showroom Ofis İnşaatıErsa Ofis Mobilyaları Fulya Showroom Ofis İnşaatı - 17 Haziran 2010

  Sahip olduğu insan gücü ve sistem ile bir projeyi başından sonuna kadar başarıyla yürütebilen M&N Mimarlık, Ofis Mobilyalarının zirve ismi olan "ERSA OFİS MOBİLYALARI" bünyesinde "ERSA MOBİLYA FULYA SHOWROOM TERRACE OFİS İNŞAATI "kapsamında ince işler, elektrik ve mekanik tesisat işlerinin ana yüklenicisi olarak görev almaktadır.

   Devamı >

 • M&N Mimarlık yeni bir Alışveriş Merkezi projesine imza atıyor; Bursa AVM HipermarketM&N Mimarlık yeni bir Alışveriş Merkezi projesine imza atıyor; Bursa AVM Hipermarket - 16 Haziran 2010

          M&N Mimarlık A.Ş. Çıtasını Hergün Büyütüyor,

           "Bursa AVM İnşaatı Dekorasyon ve Remodeling(Yıkım-Söküm),Elektrik-Mekanik Tesisat İşleri" anahtar teslim ana yüklenicisi olan M&N Mimarlık, bugün itibari ile projeye başlamış bulunmaktadır,45 gün gibi kısa bir sürede işi tamamlayacak olan M&N Mimarlık, kalite ve güveni işlerine yansıtarak yoluna devam etmektedir.

   Devamı >

 • Carrefoursa Expres Kurtköy Süpermarket Mağaza açılışı bugün yapıldı.Carrefoursa Expres Kurtköy Süpermarket Mağaza açılışı bugün yapıldı. - 9 Haziran 2010

          Kaliteyi  ve güveni "M&N Mimarlık" Markası ile hayata geçirdiği projelere yansıtan M&N Mimarlık, Carrefoursa Expres Süpermarket Mağazaları inşaat ve dekorasyon işlerini tüm hızıyla tamamlamaya devam ediyor.

             Anahtar teslim yüklenicisi olduğumuz CarrefourSa Expres Kurtköy Süpermarket Mağazası, inşaat, elektrik ve mekanik tesisat işleri zamanında tamamlanarak, mağaza açılışı yapılmıştır.

   Devamı >

 • Tasarım Parkı 9 Mayıs anneler gününde ANNEM Sergisi ile açıldı...Tasarım Parkı 9 Mayıs anneler gününde ANNEM Sergisi ile açıldı... - 10 Mayıs 2010

  Firmamızın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olan,Y. İçmimar Nursema Öztürk tarafından oluşturulan ve sanata, sanatçıya önemli katkıları olabilecek Tasarım Parkı, Kadıköy Belediye Başkanı Sn.Selami Öztürk tarafından 9 Mayıs Anneler Günü "ANNEM" sergisi ile açıldı.

  "Annem" konulu sergimiz 31 Mayıs 2010 tarihine kadar devam edecektir.

   Devamı >

 • Tasarim Parkı Kadıköy Bld. Bşk. Sn.Selami Öztürk'ün katılımı ile açılıyor..Tasarim Parkı Kadıköy Bld. Bşk. Sn.Selami Öztürk'ün katılımı ile açılıyor.. - 8 Mayıs 2010

  Bir M&N Mimarlık İştiraki olan TASARIM PARKI;Sanatı ve tasarımı icinde barındıran, bilge ile çıragın birarada olduğu platformumuz kapılarını,Kadıköy Belediye Başkanı Sn.Selami Öztürk'ün katılımıyla, 9 Mayıs 2010 Pazar Anneler Günü saat: 16:00'da 'ANNEM' Sergisi ile açıyor.

   

   Devamı >

 • Carrefoursa Expres Antalya Güzeloba Mağazası Carrefoursa Expres Antalya Güzeloba Mağazası - 28 Nisan 2010

  M&N Mimarlık A.Ş.'nin anahtar teslim yüklenici olarak görev aldığı CarrefourSa Expres Antalya Güzeloba Mağazası; inşaat, elektrik-mekanik tesisat ve dekorasyon işleri kapsamında zamanında tamamlanarak mağaza açılışı yapılmıştır.
   

   Devamı >

 • Carrefoursa Expres Adana Mücahitler Mağazası Carrefoursa Expres Adana Mücahitler Mağazası - 26 Nisan 2010

  M&N Mimarlık A.Ş.'nin anahtar teslim yüklenici olarak görev aldığı CarrefourSa Expres Adana-Mücahitler Mağazası; inşaat, elektrik-mekanik tesisat ve dekorasyon işleri kapsamında zamanında tamamlanarak mağaza açılışı yapılmıştır.
   

   Devamı >